O společnosti

O nás » O společnosti

 

Motobazar-Rakovník byl otevřen 1.4.2010. Založil ho Vít Danaj Motobazar-Rakovník se nachází ve středočeském kraji ve městě Rakovník. Přesnou adresu naleznete v kontaktech.

 

Původně se motobazar nacházel v areálu jednoty, ale z prostorových důvodů byl přestěhován na adresu Kollárova 2085. Motobazar má přibližnou kapacitu 40 motocyklů. V motoshopu najdete veškeré oblečení, rukavice, helmy, boty a různé doplňky. V motoshopu lze také zakoupit veškeré filtry, oleje, kosmetiku a další potřeby pro údržbu motocyklů. Veškeré objednané zboží lze vyzvednout do druhého dne od objednání. V motoshopu naleznete převážně oblečení značky Brixton, AXO, LWC, brašny a helmy značky GIVI a motorové oleje značky MOTOREX.

 

Společnost se zabývá převážně dovozem a prodejem ojetých motocyklů ze zemí EU, příjímání prodeje motocyklů do komise, opravou motocyklů a údržbou. Prodejem náhradní dílů na motocykly Japonských značek (Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha). Pokud díly nejsou skladem, tak je možnost díly objednat, objednané zboží přijde do 5ti dnů.

 

Provize:

Provize na MotoBazaru je minimálně 5% ceny z motocyklu nebo pokud je cena motocyklu nižší než 80 000,- tak minimální provize jsou 4 000,- Je možná osobní domluva na provizi přímo na místě (při nízké ceně motocyklu). Po případném neúspěchu prodeje, zákazník neplatí nic! Zákazník si může motocykl vzít zpět (Po propadnutí termínu smlouvy -> 2 měsíce od přijetí motocyklu na bazar)

 

Výkup:

Pokud potřebujete peníze ihned, motocykl vykoupíme, po dohodnuté kupní ceně, prohlédnutí motocyklu.

 

Poskytujeme prodej motocyklů i veškerého vybavení na motocykl (oblečení, doplňky) na splátky přes firmu CETELEM

 

Na Motoshopu Vás rad obslouží Vít Danaj, Vít Danaj ml. nebo Milan Pospíšil.