Služby

Šití a oprava sedel

Přešijeme vaše sedlo dle vašeho přání. Sedlo upravíme přesně tak jak je potřeba, snížit, zvýšit posed, změkčit nebo přitvrdit vypolstrování, různě vytvarovat, prošít či všít vyhřívanou dečku. Fantazie se meze nekladou. Renovace starých roztrhaných motosedel, cena se odvíjí od vybraného materiálu, velikosti a složitosti sedačky.

Lakování, oprava nádrží - služba zrušena

Provádíme opravy laků, nádrží a plastů. Opravy plechových nádrží po pádu, drobných promáčklin bez poškození laku, oprava nádrží, které tečou.

Příprava na TK

Připravíme váš motocykl na technickou kontrolu, tak aby jste neměli obavy o neschválí technické způsobilosti. 

Půjčení vozíku

Půjčovna přepravníku na 1-2 motocykly, čtyřkolku či zahradní techniku. Přepravník má vlastní sklápěcí nájezdovou rampu, případně naklápěcí celou ložnou plochu. Nosnost vozíku je 550kg nákladu, vlastní hmotnost přepravníku je 120kg. Dále vleku na moto pro 3 motorky, případně plato na auto.

Výkup / Komisní prodej

Informace k výkupu a komisnímu prodeji motocyklu. Vždy potřebujeme malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, případně další dokumentaci k motocyklu, pro bližší informace volejte na tel.: 608 709 159

Dovoz / Rozvoz moto

Dovezeme vám motocykl z bodu A do bodu B, případně u nás zakoupený motocykl až k vám domů. Doprava se účtuje za 1km, počítá se cesta tam i zpět. Cena za 1km je 12,- bez DPH.

Prodej na splátky

Poskytujeme prodej na splátky přes společnosti Essox, jedná se o spotřebitelský úvěr, který lze aplikovat jak na motocykly tak na veškeré zboží, úvěr je možný od 5.000kč při akontaci 0%

Šití sedel na míru Výkup moto / komisní prodej Příprava na TK Rozvoz moto Půjčení přepravníku na moto Prodej na splátky
Po - Pá: 9:00 - 17:00 / So: 9:00 - 11:00 / Ne: Zavřeno
Kollárova 2085 (Družstevní) 269 01 Rakovník
tel.: 608 709 159

Powered by Quick.CMS